Music of My Heart

Coldplay-Every Teardrop is Waterfall

14. května 2013 v 20:24
Druhý příspěvek do rubriky Music of my heart.

Britská skupina Coldplay je pro mě vším. Stejně jako je pro mě vším Meryl.
Ale tihle klučinové mají trošku jinou vlatnost než Meryl. Jednu vyjímečnou vlastnost...Dokážou prostřednictvím jedné písničky udělat člověka šťastného a nešťastného zároveň. Ne nešťastného, spíše smutného.
Tentokrát to ale u mě neplatí. Nyní je můj život prosycen štěstím. Radostí...barvama. Hudbou. Skupinou Coldplay a Meryl.
Mám stále nutkání tancovat v tom největším slejváku. Mám nutkání se smát i když je mi do breku. Mám nutkání jít do obchodu...s barvama a namalovat všude kolem sebe kytky, slunce. Vyjádřit málůvkami to, jak jsem ve svém nitru šťastná.

Možná, že to není váš styl hudby, ale ten videoklip si pusťte. Já si ho pouštím pořád, až mě z toho bolí uši...kašlu na to. Chci vidět všude kolem sebe ty barvy, slyšet ten povzbuzující zvuk kytary a bubnů...a vidět Chrisův úsměv a jeho pověstnou mezeru mezi zuby. :)


30 Seconds to Mars-This is War

23. ledna 2013 v 15:09 | Ježurka
Takže, na blgu vznikla nová rubrika a to "Music of my Heart".
Ehm, chci se s vámi podělit o to, co zrovna poslouchám, protože hudba je součástí mě, stejně jako filmy. Nemám nějaký vyhrazený styl, ale nemusím Hip Hop, Metal a Rap. OK, to by stačilo. :)


...Na tuhle skupinu jsem narazila opravdu jen náhodou a to přes Jereda Leta. Jereda znám z Requiem za sen a když jsem v jeho životopise narazila na to,že má i skupinu, ihned jsem začala hledat. No a jejich hudba mě úplně dostala. Nejdříve píseň Kings and Queens a teď This is War na které ujíždím už několik dnů. Jejich písně mají úžasné texty a moc pěkně udělané klipy. Zrovna tato je nejlepším příkladem. Mělo by se bojovat za svobodu ne za válku. Je mi všech vojáků hrozně líto.
A tak sem přidávám video a jednu fotečku tech našich mládenců. :) 
 

Reklama