MOTM

MOTM October-Hope Springs

1. října 2012 v 17:54 | Ježurka
Proč právě HOPE SPRINGS: No mám vůbec něco psát? Prostě a jasně, tenhle film mě neuvěřitelně chytl za srdce, takže když jsme odcházeli z kina, hned mi bylo jasné, který film v říjnu vyberu. Hope Springs, jeden z nej filmů. Ach jo, nechcete mi někdo koupit lístek. :DD


MOTM September-Mamma Mia!

2. září 2012 v 16:10 | Ježurka
Proč zrovna Mamma Mia!: Protože 12. září to bude přesně rok, co jsem tenhle úžasný muzikál viděla. Ten den se stalo něco, co si budu navždy pamatovat. Bylo 20:00 a zrovna dávali na Primě film Mamma Mia!. Nejdříve jsem si myslela, že to po pár minutách vypnu, jenže už na začátku, kdy začla Amanda zpívat I have the Dream, se ve mě něco zlomilo. Najednou jsem se do příběhu zcela ponořila. No a najednou se na scéně objevila Meryl. A já jsem si tak říkala "To je tam Meryl Streep. Já jsem si myslela, že je o něco starší a ne, že je to 30tka." Až později jsem zjistila, že jí v té době opravdu třicet nebylo. :))
Prostě mě úplně dostala. Ve scénách, kde byla Meryl, jsem cítila neuvěřitelnou energii, pohodu a uvolněnost. To všechno v sobě Meryl má. No a právě proto jsem se asi do ní zamilovala. Mamma Mia! se pro mě stala osudnou. Díky bohu. :D

Film měsíce aneb zase chci začít s něčím novým...

27. srpna 2012 v 14:19 | Ježurka
Když jsem nedávno na blogu dodělala změny psala jsem o tom, že uvažuji o rubrice Film týdne. No nakonec jsem se rozhodla, že se nebude jednat o Film týdne ale Film měsíce. Proč? Protože týden je moc krátká doba. Chtěla bych, aby se celý měsíc prostě věnoval jednomu filmu. Já vím, měsíc je zase hodně dlouho, ale já jsem si prostě něco umanula a tak to i nechám. Je to také tím, že prostě, že třeba v jednom měsíci vznikl ten a ten film a v dalším jsem třeba nějaký film objevila. Jo ještě, každý film bude jen s Meryl. Když je tenhle blog o Mer, tak prostě bude o Mer. :))
No nebudu vás zatěžovat svýma kecama, prostě a jasně, 1.září přidám na blog článek MOTM September: ---. No a na ten film si budete muset počkat. No nic, končím. Jo a ještě si užívejte zbytku prázdnin. :)))

♥ S pozdravem Vaše poněkud střelená Ježurka ♥

 
 

Reklama