My Heart is maybe broken but I´m so happy now...

5. února 2014 v 21:21 | Violet* |  Něco jako deníček...
Někdy si dá člověk čas na rozmyšlenou, čekající, že se vše vyřeší. A pak zjistí, že se jeho život upřel jiným směrem, ke kterému musí udělat obrovský krok, přejít všechno, co mu zatemnilo hlavu. Vše, co miloval a stále miluje, ale co mu dělá tu největší bolest. Láska a obdiv k někomu, kdo za to všechno stál. A stále stojí.

"Věci se mění. A přátelé odcházejí. A život se před nikým nezastavuje."

Nevím co mám napsat, protože mé srdce neví, co přesně cítí a rozum se mu tentokrát to toho plést nechce.
Meryl, má milovaná Meryl. Vděčím ti za mnohé. Za to, že jsem si zamilovala filmy, za to, že jsem si stanovila nějaký cíl, sen a touhu splnit si to všechno. Že jsem díky tobě byla šťastná. Že jsem zjistila, že nejsem jen ta šedá myška, zalezlá v koutě, nedělající nic, co by mohlo znamenat změnu v jejím životě. Děkuji ti, za to, že jsem si tě zamilovala, protože to byl jeden z nejkrásnějších darů, který jsem kdy dostala a jeden z nejúžasnějších momentů, co jsem zažila. Byla jsi pro mě osobou spřízněnou, která mi pomohla, i když nikdy nebyla zcela nablízku. Děkuji ti za ty okamžiky, kdy jsem poznala lidi, kteří chápali můj smysl života, kteří chápali, proč jsi pro mě tou osobou osudovou. Dokázala jsi toho tolik a ještě toho mnoho dokážeš, sobě, ostatním, mě. Jsi úžasná, nádherná, milá a jednoduše okouzlující dáma, která má přesně to, co v této době moc lidí nemá-zdravý rozum, srdce na správném místě a duši snílka, koukajícího na svět realisticky s optimistickým nádechem. Zažila jsi mnohdy špatné momenty, které musely bolet a stále možná ještě bolí, ale ty jsi to nevzdala a šla jsi dál, protože pokud se ohlížíš často do minulosti, ztrácíš budoucnost. A ty jsi zde. Na této zemi, na tomto místě, v mém srdci. Budeš zde navždy. A ano, můj život se změnil, ale ty v mém srdci budeš mít vždy místo. Toho se neboj. Ale musím jít dál. Jako každý jiný člověk. Meryl, miluji tě. Vždy a navždy.


Amando, má milovaná Amando. Stalo se přesně to, co se před pár lety stalo i u Meryl. Zamilovala jsem si osobu tisíce mil odtud, osobu, která mě vůbec nezná, ale přesto je mi blízká. Mě, mému srdci. Pokud jsem říkala, že v mém srdci nemám místo pro dva lidi, je to pravda. Meryl v mém srdci bude, ale kvůli ní mé srdce bít nebude. Bohužel, bohudík. Amando, před pár dny jsem neměla ani ponětí, kdo jsi. Ach, ani nevíš, jak hrozně mě to mrzí. Ale teď jsi tady. Nastal okamžik, kdy jsem tě poprvé spatřila, poprvé slyšela a ano, něco ve mně se změnilo. Vyrazila jsi mi dech nejen svým nádherným slovíčkařením, tím nádherným akcentem v tvém hlasu. Ohromila jsi mě tvou laskavostí v očích, nenuceným úsměvem na tváři, tím, jak jsi byla oddaná své roli. Tím, jak jsi vyjadřovala své pocity. Ty jsi mi vyrazila dech. Zjistila jsem, že jsi nejen úžasná herečka (a nemysli si, že tě znám jen jako Mary Morstan, zlatíčko), ale také vtipná, milá a neustále dobře naladěná žena. Ty a Martin. Váš vztah mě tak dojal, to jak jste si navzájem oddáni, a to i přesto, že nejste oddaní. Jak nádherně se na sebe usmíváte, jak se doplňujete a podporujete. Miluji Vás oba, ale tebe více. Proč tebe více? Protože jseš duše, díky které se můžu inspirovat. Jsi dokonalá. Ne zcela, ale máš k tomu hodně blízko. Zamotala jsi mi hlavu a já teď nevím kudy kam, mé srdce netuší, jak to s ním dopadne, ale já sama za sebe, jen tělo, z masa a kostí, cítím tam někde uvnitř sebe, že jsem teď šťastná a nehodlám řešit, co bude zítra, příští týden nebo za deset let. Chci žít přítomností. S tebou a s tvou radostí, která mě nabíjí novou, neočekávaně příjemnou energií.


Když jsem tvrdila, že můj život se dá rozdělit na před Meryl a s Meryl, je to pravda. Avšak poznala jsem novou osobu, královnu mého srdce. Když jedna královna z mého srdce pomalu odchází, přichází jiná. Nikdy se na tu první dámu nezapomene, ale teď se žije přítomností.

Netuším, jak to bude s blogem. Netuším a ani to řešit nechci. Budou tady možná články, ale teď chci jen být šťastná. Nic víc. Doufám, že mě chápete. Štěstí nechodí jen tak po ulici a nenabízí se každému. Takže když teď zaklepalo u mých dveří, nechtěla jsem ho nepozvat dále.

Petro. Můj život se upřel tímto směrem díky tobě. Tvůj blog je úžasný, o Sherlocka se staráš s tou největší láskou. Sherlock všechno toto zapříčinil. Nebýt tebe, nebýt jeho a dalších okolností, nikdy bych tento článek nepsala. Ani nevíš, jaké mám teď pocity, když tohle píšu. Kdy jsem šťastná a zároveň mě mrzí, že se všechno ubralo tímto směrem. Ale ano, Amanda je tu díky tobě. Jako spousta dalších, úžasných věcí...a osob.

Hodiny plynou a dny budou utíkat. A někde na konci našich životů zjistíme, že naše rozhodnutí nebyla vždy správná, ale musela být vykonána, abychom zjistili, že stále ještě žijeme a ne, že jen přežíváme...

S láskou Violet*

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 6. února 2014 v 15:03 | Reagovat

Panebože - tohle je tak nádherně napsané. Nemám slov. Krásné, úžasné, dojemné, prostě dokonalé. Už jsem ti to psala několikrát, ale musím to napsat znova - tvůj styl psaní zbožňuji. A samozřejmě nejenom to, jak píšeš, ale i to, co píšeš.
A to, co si napsala o mě, hrozně hrozně moc ti děkuji. Ani nevíš, co to pro mě znamená. Děkuji :)

2 Kejt* Kejt* | Web | 9. února 2014 v 9:55 | Reagovat

Pane Bože!!!!

První článek na blogu u kterého mi ukáply slzy. Je to dokonale napsané a tak procítěné. Violet* ty si frajerka!!!:)

3 susan susan | Web | 12. února 2014 v 10:51 | Reagovat

No teda Violet co to tu čtu (a to musím pominout fakt, že jsem po celou dobu čtení byla naprosto ohromená a se slzami v očích, jak si mě opět naprosto dostala svým neskutečným psaním, koukej ten svůj talent využít, chci si jednou v knihkupectví koupit tvoji knížku jasný:))
...koukám, že tě Amanda opravdu zasáhla v tvém srdíčku a opravdu jsem nečekala, že se někdy objeví někdo, kdo ti nahradí Meryl, ale jsem šťastná, že jsi šťastná a to je to nejdůležitější no ne:) Jen se tím nech hezky unášet a užij si to naplno a však ono se nějak vyřeší co bude dál...klidně můžeš psát na blog i o Amandě, mně by to rozhodně nevadilo:) Hlavně nám tu piš, co bych si počala bez tvých článků a tebe

4 DorothyBreer DorothyBreer | E-mail | 19. července 2017 v 4:07 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170718

5 Flossieunicy Flossieunicy | E-mail | 26. července 2017 v 0:19 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
Good luck ;)

XRumer20170725

6 Carolynnus Carolynnus | E-mail | 6. srpna 2017 v 0:05 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

7 Carolynnus Carolynnus | E-mail | 6. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later!

XRumer201708

8 Leeannfrild Leeannfrild | E-mail | 10. srpna 2017 v 20:20 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708c

9 Avito777aneft Avito777aneft | E-mail | 15. srpna 2017 v 22:21 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Здравствуйте, дорогие друзья!</b>

Всегда рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, абсолютно новые). Если Вам требуются определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если необходим залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных клиентов гибкая система бонусов и скидок!
Гарантия:

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим... <b>А также, гасим Штрафы ГИБДД за 65% ...</b>

Оплата:
ЯндексДеньги, Webmoney (профессиональные счета)
Рады сотрудничеству!

<b>канал Телеграмм  @t.me/avito50 </b>
________

авито пакеты размещений
дать объявление +на авито бесплатно
авито вещи женские пакетом
авито пакеты услуг
авито томск доска бесплатных

10 AlysonQyv AlysonQyv | E-mail | Web | 8. října 2017 v 17:28 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and whined about his sleeplessness. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-hydrochloride-50mg>click here</a> and deal with it.

11 BethanyTaj BethanyTaj | E-mail | Web | 25. října 2017 v 22:55 | Reagovat

https://tinyurl.com/ydeu77y7

12 BethanyAzf BethanyAzf | 15. listopadu 2017 v 12:01 | Reagovat

Hello all! Lately I have been fighting with a lot of Problems. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://justgetlinkc.com/story.php?title=contact-%7C-pharmacentre-com>read more</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

13 DesireeGfy DesireeGfy | E-mail | 13. března 2018 v 5:16 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week summer. Plus the university exams are close, it will be a disaster. I am already being nervous maybe I should <a href=http://www.weldingschoolsnearme.com/cod/cheap-viagra-canada>url</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

14 LesaMey LesaMey | E-mail | 21. března 2018 v 17:13 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.sauercompressors.com/typo3/text/provigil-add>link</a> and deal with it.

15 PhylisVgr PhylisVgr | E-mail | 22. března 2018 v 0:11 | Reagovat

Hey everybody! Recently I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.thailandtourismus.de/uploads/tx/is-ambien-over-the-counter>url</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

16 LesaBcp LesaBcp | E-mail | 16. dubna 2018 v 10:47 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=http://www.mybrcc.edu/xyx/phentermine-black-30-mg.html>this</a> and deal with it.

17 PhylisWxy PhylisWxy | E-mail | 6. května 2018 v 3:43 | Reagovat

Oh Lord. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week semester. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already freaking out maybe I should <a href=http://www.inmobiliachile.cl/uploads/pdfs/phentermine-and-breastfeeding>site</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

18 LesaXdh LesaXdh | E-mail | 8. května 2018 v 16:19 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a very bad experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random subjects and complained about his anxiety. I totally told him to <a href=http://www.buinzoo.cl/wp-content/uploads/media/que-es-diazepam>this</a> and deal with it.

19 GeorgeEloro GeorgeEloro | E-mail | Web | 14. září 2018 v 17:09 | Reagovat

Крупнейшая в России и одна из ведущих в мире выставок «Охота и рыболовство на Руси» впервые прошла 6 февраля 1996 года в столице России - городе Москве и неизменно проводится на ВДНХ.
Два раза в год на ней собирается много официальных гостей и огромное количество посетителей из разных городов нашей необъятной страны. Ведь Россия славится своими охотниками и рыбаками! В мужской компании любителей охоты и рыболовства стали появляться женщины, что очень радует. В выставке принимает участие более 900 российских и иностранных компаний.
Наша выставка – это место, где будут созданы все условия для рекламы и продвижения ваших товаров и услуг, поиска потенциальных партнеров и заключения договоров, привлечения новых покупателей.
В рамках деловой программы выставки, обсуждаются насущные вопросы развития охоты и рыболовства в нашей стране, а так же, проводятся практические занятия, семинары, мастер-классы и презентации новинок рыболовной и охотничьей отраслей.
Организаторы выставки активно сотрудничают с общественными организациями охотников и рыболовов, и совместно проводят ряд соревнований по спортивной ловле рыбы.
На стендах участников выставки проходят интересные мероприятия: демонстрация рыболовных снастей; кинологические консультации;практические советы по регистрации маломерных судов; продажа льготных турпутевок.
Культурно-развлекательная программа выставки включает в себя тематические викторины, конкурсы и дегустацию блюд полевой кухни.
Приглашаем к участию компании и фирмы, чья деятельность связана с  тематикой охоты, рыбалки и активного отдыха. <a href=http://ppv.alipromo.com/ru/hunting.php?hash=ox3l666x7jadw8y4eelzx2p7rhpd994e>А  купить инвентарь и интесесные новинки в можете сдесь</a>

20 Zpoxxgm Zpoxxgm | E-mail | Web | 9. října 2018 v 20:38 | Reagovat

Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия
и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме.

Мы гарантируем:
- Первый заработок в течении 60 минут.
- Стабильный доход 24 часа в сутки.
- Поступление денег без задержек.
- Для России, стран СНГ и Европы.
- Без вложений и установки ПО.
- Специально для новичков и людей без опыта.

Более подробная информация у нас на блоге: > https://prostowmr.blogspot.com/ <

21 Hwlxisd Hwlxisd | E-mail | Web | 9. října 2018 v 23:15 | Reagovat

Пройдите 1 регистрацию, сделайте 2 действия
и получайте от 8950 рублей каждые сутки в автоматическом режиме.

Мы гарантируем:
- Первый заработок в течении 60 минут.
- Стабильный доход 24 часа в сутки.
- Поступление денег без задержек.
- Для России, стран СНГ и Европы.
- Без вложений и установки ПО.
- Специально для новичков и людей без опыта.

Ознакомтесь с условиями на нашем блоге: > https://prostowmr.blogspot.com/ <

22 Linawhide Linawhide | E-mail | Web | 19. října 2018 v 19:32 | Reagovat

Платим за лайки! - Выплаты ежедневно!

Наш сервис предоставляет настоящие лайки на фото заказчиков, которые готовы платить за качество.

Именно для этого мы и набираем удалённых сотрудников, которые будут выполнять работу, то есть ставить лайки и получить за это деньги.

Чтобы стать нашим удалённым сотрудником и начать ставить лайки, зарабатывая при этом 45 рублей за 1 поставленный лайк,

Вам достаточно просто зарегистрироваться на нашем сервисе.

Ознакомьтесь с правилами и условиями на нашем блоге: > https://optimdoxod.blogspot.com/ <

Вывод заработанных средств ежедневно в течении нескольких минут.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama