She's an even better person than she is an actress

5. ledna 2014 v 15:45 | Violet* |  Něco jako deníček...
Úplně jsem na tuto událost zapoměla. Včera byla Meryl oceněna na Palm Springs Film Festival cenou jejíž název nese Icon Award.

A ano, řeknu Vám jedno. Meryl rozhodně nemůže být 64 let. Je to krásná žena, která neztrácí půvab, je vždy elegantní, roztomilá a ano, neustále vtipkuje. A ano...někdy mi přijde jak puberťačka. To jak se raduje z života, jak kašle na nějaké zákony a vědy, jak se má člověk správně chovat, jak miluje lidi, kteří jsou stále kolem ní. Je úžasná.
To, že si nehraje na nějakou dokonalou ženu, která hledí na svět zcela realisticky. Ano, drží se při zemi, nedělá kolem sebe laciné skandály, ale dokáže na sebe jemným zatáhnutím za nějaký neviditelný provázek strhnout veškerou pozornost.
Miluji jí. Jako nikoho jiného. Tak jinak, zvláštně, jediněčně...

Margo Mardinale. Prosím, odměňte tuto ženu velkým potleskem. Margo mi dnes, když jsem zjistila, tu cenu předávala Meryl právě ona, vyrazila dech a rozbrečela mne. Nejen, že o Meryl mluvila s láskou, řekla, že je Meryl její přítelkyně, kolegyně a SESTRA. A řekla tuto úžasnou věc: "She's an even better person than she is an actress." Brečím, dokola a dokola. Má pravdu. Tedy asi. I já, i když považuji Meryl za úžasnou herečku, stále je mnohem lepším člověkem, než když hraje. Možná, že dokáže zahrát jakoukoli roli, ale roli manželky, matky a ženy, která rozdává kolem sebe úsměvy, štěstí, radost a lásku, je mnohem lepší. Meryl, jsi člověk s otevřenou naručí pro každou zbloudilou duši. Jsi člověk s rozumným pohledem na svět, úsměvem zářícím do všech stran. Se srdcem, které vše chápe. S kouzlem anděla.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 5. ledna 2014 v 16:39 | Reagovat

Meryl vypadá opravdu úžasně. A její děkovná řeč byla také skvělá, vtipná až dojemná (zvláště tohle - I don't feel like a icon, most of days I feel like I can't - mě opravdu rozesmálo).
My dear Watson, proč mi tohle děláš? Hrozně šíleně extrémně mega absolutně moc ti děkuji, vážně. Tak krásně o mně snad ještě někdo nikdy nemluvil. Už na ten Skype konečně někdy musím jít, abychom si konečně mohli popovídat. A teď já ještě musím poděkovat tobě, protože Meryl jsem samozřejmě předtím znala, ale až díky tobě jsem poznala, jak úžasná a charismatická osoba to je. Takže já děkuji tobě :)

2 best-actresses best-actresses | Web | 9. ledna 2014 v 21:16 | Reagovat

Meryl je úžasný člověk a věřím tomu:) Hrozně mě těší, jak tu o ni tak krásně píšeš, protože mě to tak dojímá :)

3 susan susan | Web | 12. ledna 2014 v 13:24 | Reagovat

Tak ta cena je jako dělaná pro ní:D Gratuluju jí, zaslouží si to! A to video mě taky rozplakalo, Margo se ta její řeč strašně moc povedla,  a fotek jsem se nemohla nabažit, jsem ráda, že se jich objevilo tolik a každá jedna je naprosto jedinečná a kouzelná a Meryl je tak nádherná♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama