Divoká řeka, Smrt ji sluší a Nějak se to komplikuje

1. ledna 2014 v 17:21 | Violet* |  Meryl v TV
Vánoce už byly před pár dny, ale dnešek beru jako druhé Vánoce. Nejenže nás přijde navštívit Sherlock *Yeah, Sherlock lives!*, ale také jsem zjistila, že nás v následujících pár dnech obdaří televize třemi filmy s Meryl.

Prvním filmem je Divoká řeka, na kterou můžeme zamířit již dnes ve 21:10 na TV Barandov.
Hrdinka Gail chce víkendovým výletem do hor oslavit synovy narozeniny a zachránit své nepříliš spokojené manželství. Rozhodne se s manželem a synem jet divokou řeku. Idylická pohoda však bere za své ve chvíli, kdy se rodina setkává se dvěma neznámými muži - Wadem a Terrym, kteří svými vražednými úmysly změní rodinný výlet v životu nebezpečný horor.

Druhým filmem je úžasná černá komedie Smrt ji sluší, kterou si vzala pod palec Prima Love a kterou budete moci vidět tento pátek ve 20:15.
Příběh vypráví o odkvétající filmové představitelce naivek Madeline (Meryl Streep), jejím slabošském manželu Ernestovi a intelektuálce Helen, bývalé nejlepší kamarádce Madeline a někdejší snoubence Ernesta. Ti tři mají něco společného - všichni překročili padesátku a místo aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, klesají strmě ke dnu. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud do hry vstoupí záhadná čarodějka Lisa Van Ruhmann, disponující elixírem věčného mládí.

A posledním, třetím filmem je taktéž komedie Nějak se to komplikuje, které se dočkáme 7.1. od 20:15 na TV Prima.
Představte si, že se rozvedete, po deseti letech si uvědomíte, že jste definitivně odstřihli bývalého partnera, pak ho zničeho nic potkáte a bác ho… Jane Adler (Meryl Streep) má tři dospělé děti,restauraci a přátelský vztah s bývalým manželem Jakem (Alec Baldwin), jemuž už odpustila, že ji před deseti lety podváděl s výrazně mladší šťabajznou. Jenže synovi promoce skončí poněkud jinde a to v posteli s Jakem. Co dokáže pár skleniček vína a vzpomínky na krásné společné chvíle. Právě se svým ex-manželem podvedla tu, s níž ji podváděl, když ještě nebyl ex. Nějak se to komplikuje? Připravte se na to, že to bude ještě složitější, neboť ani Jane není úplně bez závazků, protože ji aktuálně uhání bytový architekt Adam, jenž měl původně navrhnout pouze její kuchyň. Jeho aktuální návrhy jsou mnohem odvážnější, ačkoliv si čím dál víc uvědomuje, že se asi ocitl uvnitř velmi bizarního milostného trojúhelníku.

Já všechny tři filmy vřele doporučuji, já sama je řadím mezi topku mých oblíbených filmů. Sama však dám dneska přednost Sherlockovi před sjezdem divoké řeky a bohužel Jean a její trable nebudu moci vidět, jelikož na intru nám ukradli televizi a na novou nemáme. *fakt nekecám*:DD
A ať už strávíte svůj volný čas u některého z těchto filmečků nebo snad ne, přeji Vám, aby jste do Nového roku vstoupili co nejlépe, se zdravím, štěstím, láskou a s novými sny.

Vaše střízlivá, smutno-veselá, na Sherlocka těšící se Violet*.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 1. ledna 2014 v 19:01 | Reagovat

Divokou řeku si nahraji, protože dneska je Sherlock!!!! (omlouvám se, už na mě doléhá šílenství). Ale na ty další dva filmy bych se ráda podívala, snad do toho nic nevleze :)

2 susan susan | Web | 2. ledna 2014 v 11:55 | Reagovat

Divokou řeku jsem bohužel propásla, ale zbývající dva filmy si nenechám ujít, pokud to vyjde, teda Nějak se to komplikuje jsem viděla nedávno v televizi, ale asi to byl nějaký jiný kanál, je jich tolik, že ztrácím přehled, kde co dávají:D
Sherlocka sjíždím dneska a asi bude dneska běžet furt dokola...konečně jsme se dočkali:D Hurá...lepší vstup do Nového roku není:D

3 ADexpepurmouro ADexpepurmouro | E-mail | Web | 8. října 2018 v 22:25 | Reagovat

Torsion bras de quelqu'un  est comment  calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur  essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent  perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps  votre  moelle  bat, il pompe le sang  tout au long vos arteres a la  vacances  de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-30ml/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama