Her hair is sooo...grey? :D

12. prosince 2013 v 21:26 | Ježurka |  Novinky
Tak Vás zase po dlouhé době zdravím a hned chci na Vás vychrlit hrozně moc novinek, až se to zdá býti nemožným.
Tak zaprvé mi až dnes došlo, že slavím svátek v ten samý den, co slaví Don narozeniny. Ehm, takže tímto bych mu chtěla popřát hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Ale tak to si myslím, že dostáváš každý den, no ne? :)

A teď tedy k těm novinkám. Tak nejdříve k filmu The Giver, jelikož zde není zas tolik věcí, které by snad stály za to psáti je.
Takže, já jsem si tak nějak už myslela, že natáčení skončilo, ale jak je vidět, mýlila jsem se, za čož jsem moc ráda, jelikož se objevila pětka fotek z on-setu, na kterých je Meryl. A dokonce i ve svém kostýmu! Ano, jednoduchý kostýmek, ale hlavně ty vlasy. Jako Chief Elder jsem si představovala různě, ale rozhodně ne takhle. No což, pokochejte se naší královnou v galerii.

A teď k asi hlavnímu tématu, kterým je jak jinak-ehm-August: Osage County. Tak už je i český název, který je...prosím, famfáry nechte ležet na zemi...Blízko od sebe. Zaprvé mi to nedává smysl. Buď je blízko u sebe nebo daleko od sebe. Kombinace těchto dvou názvů mi proto nepřijde příliš vhodná a za druhé-když je u nás v divadle používám název Srpen v zemi indiánů, nemělo by to tak i zůstat. Trochu mi to hlava nebere a tak ode mne čekejte, že budu používat stejný název, jako jsem dosud používala.

Dále se objevila zase plno videí, rozhovorů atd, atd. Přidám jen 3, jelikož ty jsou pro mě asi nejzajímavější a i můj vnitřní hlas říká: "Simono, tohle je to, co tam patří." :D Takže první je TV SPOT, který nám zase ukazuje pár nových scén z filmu. Mě se to pojetí líbí moc a ještě k tomu ta božská skladba. No hned jsem si vzpomněla na Jima Moriartyho. :D
Druhým videem je (jak tomu všichni říkají) Press Conference Trailer, který je myslím si naprosto dokonalý, jelikož jsou tam i záběry z press conference, kde všichni mluví o tom, jak probíhalo natáčení a jak vůbec vypadají jejich postavy.
Posledním (a pro mě nejdůležitějším) videem je již 5. scéna, která je známá také pod pojmem "Eat the fish, bitch". Sama scéna má označení Red Band, takže asi hned pochopíte, že v této scéně se k sprostému slovu nepůjde daleko. Přesto doporučuji, je to fakt síla.

Awards season se pomalu, ale jistě blíží a tak se v tomoto období objevují nominace na nejrůznější ceny. K tomu se vztahuje poslední novinka. Včera se odehrávaly nominace na SAG a ano, Meryl je nominovaná v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Dále také AOC získalo nominaci v kategoriích herečka ve vedlejší roli, kterou si shrábla Julia Roberts a nejlepší obsazení. Myslím si, že je to skvělá novina. a ještě lepší je tam, že dnes ráno byli vyhlášeny nominace na Golden Globes, kde jsou znovu nominované dvě již jmenované ženy. Hodně lidí bylo šokováno, když se vyhlašovala kategorie herečka v hlavní roli v dramatu, jelikož Meryl nebyla jmenovaná. Později se ukázalo, že Harvey zvolil trochu jiný tah a tak Meryl skončila nakonec v kategorii Nejlepší herečka v komedii či muzikálu. No, myslím si, že zde má Meryl asi větší šance, ale radši bych jí viděla v té hlavnější kategorii, kde by jsme zjistili, jaké má šance na potenciálního Oscara. Tento rok je totiž konkurence opravdu obrovská a většina serverů nevěří, že by Meryl tohoto zlatého plešouna získala. Docela dost mě to mrzí, ale tak nějak jsem to čekala. Přeci jen, ne všemi je oblíbená a také Oscarů už má víc...uvidíme časem, přesto si myslím, že i kdyby Meryl Oscara nezískala, ani žádnou jinou cenu, přesto bude tou nejšťatnější ženou pod sluncem, protože má práci, kterou miluje a rodinu, kterou ji musela seslat snad ta nejhodnější bytost na tomto světě.

Jinak ještě abych nezapoměla, snímek na začátku tohoto článku jsem našla na IMDB a myslím, že je to zrovna screen z "bitky" mezi Meryl a Julií. Bože, vím, že je to hrozná kvalita, ale jak jsem to našla tak jsem se hned musela začít pídit po tom, jestli se neukázal nějaký další klid nebo tak něco. Bohužel, má fantazie zase přesáhla své hranice. :D

Uff, to by bylo. Znova se musím omluvit za svou neaktivitu, ale bylo za tím psaní scénáře k našemu školnímu projektu. Jestli bude čas a dostanu práva od našeho střihače jménem řízek, možná Vám naše veledílo někdy ukážu.

Zatím adios a užívejte si předvánoční pohodu. S pozdravem Vaše již vánočně naladěná Ježurka.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 13. prosince 2013 v 19:14 | Reagovat

Ooo samé novinky! No ten český název je katastrofa, ale díky bohu, že film bude v českých kinech. A při sledování toho TV spotu jsem v hlavě taky měla Moriartyho (ale já jsem schopná vidět něco ze Sherlocka úplně ve všem :D). A Press Conference Trailer je prostě dokonalý. Potom, co jsem dneska slyšela zpívajícího Benedicta alias Charlese, už  má nedočkavost a stoupla do nebeských výšin. Já už to chci vidět!

2 susan susan | Web | 14. prosince 2013 v 14:43 | Reagovat

No dosti, že ses nám ozvala:) Člověk aby se o tebe furt strachoval:) Nicméně chtěla bych ti popřát všechno nejlepší k svátku a ve stejný den má zrovna moje ségra narozky(to je náhodčika:)) a den na to hned svátek, ale to jsme odbočila:)

Fotky z natáčení jsem nějak nedávno viděla a do teď se vzpamatovávám, tohle jsem taky vážně nečekala:) Ale zase film kde bude Meryl vypadat úplně jinak, to má pro mě plus:)

Nominace mě ani trošičku nepřekapují, na Oscara jeto snad už taky jasná věd, ale ty výhry bohužel příští rok taky moc nevidím no, Cate to má dle mého jasné, ale mně jde hlavně o to, že se Meryl těchto akcí zúčastní a my budeme mít zásoby fotek, teda snad, doufám, že nás  nečeká to co letos o této sezóně:)

A jsem nadmíru ráda, že si už vánočně naladěná:) snad ti to vydrží:) a koukej se zase brzy ozvat:)

3 Aventine Aventine | Web | 14. prosince 2013 v 19:34 | Reagovat

Tý jo, takových novinek :) Ale český překlad... budiž no, ale moc se mi to nezdá :)

4 Anie Anie | 15. prosince 2013 v 15:11 | Reagovat

[1]: Jo název je katastrofa, proč to nepřeloží normálně? Ale aspoň už to bude u nás! Já už vidím něco ze Sherlocka taky skoro všude! Benedicta jsem zpívat  neslyšela, protože mi to nejde spustit, ACH JO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama