...We never change...

16. listopadu 2013 v 13:48 | Ježurka |  Něco jako deníček...
...That´s true...
Jsme jací jsme. A změnit se nemůžeme.
Lidé kolem mě si vždy mysleli, že jsem extrovert, který nezkazí žádnou srandu. Který na svět kouká veselýma očima. A já jim přikyvovala. Proč, když jsem taková nikdy ani z daleka nebyla?
Zjistila jsem, že jsem vždy tvrdila, že je snažší žít tak, jak si to každý okolo mě myslí. Jenže...nejde to moc dlouho.
Jsem introvert, který chce žít svůj svět, svět plný krásy, štěstí, lásky, radosti a snů, protože v tom světě se necítí osaměle. Když mě však někdo z toho krásného světa vytáhne, nevím co mám dělat. Připadám si tak ztracená, nevnímající nic kolem mne, bloudící v černém nic. To je to, když se ze mne stane něco, čím být nikdy nemůžu.
Ano, dokážu se smát jako blázínek každé blbůstce, dokážu dělat praštěné věci, dokážu se radovat z maličkostí. Jenže většina těm mým radostem nerozumí. Já ani nechci, aby je ostatní chápali, protože jsou to mé radosti. Tak proč mi je všichni berou a říkají, že to dělat nemám?
Nejsem taková, jakou si mě asi většina představuje. Proč bych taky taková měla být? Chci být mnou a ne nikým jiným.
Chci pryč. Daleko od nich, abych byla sama sebou. Potřebuji najít nějaký svůj nový svět, který by nikdo nenašel a kde by mě nechali v klidu žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 17. listopadu 2013 v 12:24 | Reagovat

Jsem taky introvert, který si žije ve svém vlastním světě. Mám svoje kamarády hrozně ráda, ale na druhou stranu si někdy ráda zalezu do toho svého 'světa'. Jsem hrozně ráda mezi lidmi, ale miluji samotu.
Hrozně se mi líbí tahle část - Nejsem taková, jakou si mě asi většina představuje. Proč bych taky taková měla být? Chci být mnou a ne nikým jiným. - a nezbývá mi, než s tebou souhlasit.

2 Nicol - best-actresses.blog.cz Nicol - best-actresses.blog.cz | Web | 17. listopadu 2013 v 13:30 | Reagovat

Napsala jsi to opravdu pravdivě a rozhodně souhlasím s tím,že někteří lidé ptostě chtějí,abychom se chovali jinak,ale to prostě nejsme my a já bych se opravdu cítila nesvá,takže ať si mě chce někdo nějak jinak,já budu prostě svá :))

3 Anie Anie | 22. listopadu 2013 v 16:55 | Reagovat

Souhlasím. Já jsem taky introvert, co ujíždí na oldies (The Beatles, The Queen,...)a proto si s kamarádkou moc nerozumím, ona má ráda One Directyon, které já nesnáším. Ona mi pořád něco o nich posílá, ale já nikdy nebudu někým, kým být nechci, budu vždy jen sama sebou!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama