The way is clear, the light is good...

26. září 2013 v 20:09 | Ježurka |  Novinky
Takže máme tu znova naše hlášení. :D Mám nějakou dobrou náladu.

1) Natáčení filmu Into the Woods pokračuje v Dover Castlu. Měla by se zde několik dní natáčet popelčina svatba. Fotky mě neuvěřitelně potěšily, vypadá to podle nich víc než dobře. Jen mě štve jedna věc-kde je sakryš Meryl? odpověd je tato-čarodejnice přeci nebude na svatbě popelky s jejím princem, že? :D Ne nevadí, určitě se nějaká fotka objeví. Musí.

Do galerie

2) The Giver se ještě ani nezačal natáčet (natáčení začne někdy v říjnu) a už je známý datum, kdy film půjde do kin. Premiéra připadne na 15. srpna 2014. Což je za necelý rok. Přesněji za 322 dní. :D

3) Meryl bude mít (nejspíše) další job(y). Zaprvé se její jméno často vyslovuje ve spojitosti s filmem jehož název zní "Cowboys & Indians" v překladu "Kovbojové a Indové". Bohužel se o tomto možným snímku nic jiného neví. Tedy ano, ještě jedna věc je známá-vedle Meryl by si měla zahrát herečka Padma Shri Sridevi, kterou tedy absolutně neznám, ale v Indii je prý za hvězdu.

4) Druhým projektem, který je ještě více tajemnější a méně známý. Víme jen, že by se mělo jednat o komedii a hrát by tam měla Jerry Hall. Nic více se zatím neví, průběžně Vás budu informovat.

5) August: Osage County bude pokračovat ve "festivalové šňůře". Přidávám sem seznam festivalů a i datum, kdy se budou konat. Nejbližší, tedy Aspen Film Fest začal včera a AOC se zde dočká premiéry až 29. září, tedy za 3. dny. Těším se, těším. :D

New Orleans Film Festival - October 10-17
Hawaii Film Festival - October 10-20

Tak to je pro dnešek vše. Musím jít na "intráckou" diskotéku, která teďka začne. Takže mějte se co nejlépe.
Vaše Ježurka :)*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka Lucka | Web | 28. září 2013 v 13:27 | Reagovat

Meryl toho má teď koukám celkem dost, samé nové projekty, natáčení a tak :D Což je teda ale pro nás pro fanoušky úplně senzační :D Už se nemůžu všech těch filmů dočkat :)

2 susan susan | Web | 28. září 2013 v 14:06 | Reagovat

Ty fotky  z natáčení Into the Woods jsou naprosto úžasné, Anna je nádherná Popelka  a má i fešného prince a i Emily Blunt to sluší, krásně zakryly její těhotenské bříško:D a hele Ježurko určitě tě stejně jako mě velmi potěší, že už první fotka s Meryl je a vypadá na ní víc než skvěle, čarodějnice jako vyšitá:D
No nové projekty potěšily, jen kdyby toho o nich bylo víc, ale určitě časem bude:D
A doufám, doufám, že se Meryl alespoň na jednom festivalu, kde bude AOC promítán ukáže:D

3 Petra Petra | 28. září 2013 v 17:18 | Reagovat

Ta úvodní fotka je nádherná, podívala bych se i na ostatní, ale babičky internet není zrovna dvakrát rychlý a nějak se to nechce načíst. A doufám, že v některém z těch nových projektů bude!

4 A. A. | 28. září 2013 v 19:20 | Reagovat

ta merylina nová fotka mě rozsekala :D jaká byla diskotéka?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama