Summer isn´t still here and I haven´t time...

3. července 2013 v 19:56 | Ježurka |  Něco jako deníček...
Tak jak Vám dopadlo vysvígo? Já ukončila základní školu se 3 dvojkami, takže celkem spokojenost. Jo ty 3 dvojky jsou z matiky (je to hlavně kvůli rýsování, jelikož jsem z toho měla 3,3-4,5), pak z chemie (kde mi řekla, že je to velmi hezká dvojka...hm, to je mi ale prd platný) a poslední z němčiny (za kterou jsem ráda, protože vůbec netuším jak jsem z němky mohla prolézt, kdy si ani nepamatuju, jak se řekne ´Jak se jmenuješ?´)

Zaprvé se Vám chci hrozně moc omluvit. Děkuji těm, kteří nademnou nespráskli ruce a neřekli ´S tebou holka končím.´ Nebylo by se čemu divit. Má aktivita na blogu rázně klesla a obíhání mě nějak míjelo. Kvůli škole a i kvůli tomu, že jsem prostě v tom chaosu neměla na blog vůbec náladu.

Zadruhé...léto nám moc nepřeje, buď je hic jako prase nebo se na nás ženou deště a buřiny. Na opalování to není (i když já jak natírám venku prkna, tak jsem se pěkně spálila.), ale zase doma u počítače se mi taky nechce být. No, chci v blogu pokračovat a budu se přes léto nějak to všechno zvládat...

Zatřetí a to navazuje k tomu druhému bodu...v září mi začne nové období a já se bojím, že to nezvládnu. Nemyslím teďka jako, že nezvládnu školu (v to nedoufám), ale že se mi blog odcizí. Hrozně nerada bych o to všechno přišla, ale bohužel myslím, že to nastane. Nechci být pesimistka, přeci jen Meryl mě naučila dívat se na svět v tom lepším světle, ale ten okamžik, kdy na blog napíšu ´Pozastavení´ nebo ´The End´ se asi stane...ale holka, mysli sakra pozitivně. Přeci to hned nezabalíš, ne?

Začtvrté. :D Doufám, že si prázdniny užíváte.

Zapáté...jsem už úplně znerovovaná, jelikož kolem August: Osage County znova nastalo ticho...tedy pokud neberu v potaz, že premiéra v USA se z 8. listopadu přesunula až na den Vánoční, tedy na 25. prosince. Uff, tak to budou mít Amíci pěkný dárek. :D

Zašesté. Všechny Vás mám moc ráda. Susan?...Nemáš v létě čas, že bychom se konečně sešli a pohovořili o těch našich holkách? Hrozně ráda bych se už s tebou setkala. :D

Zasedmé...ach, stejně vím, že už Vás nudím.

Proto jen už krátký pozdrav na rozloučenou *Adios Lidičky*
Vaše střelená a Meryl stále milují a zbožňující Ježurka


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petra Petra | Web | 3. července 2013 v 21:45 | Reagovat

Taky jsem úspěšně ukončila základku - s samými jedničkami (z čehož jsem byla velmi v šoku.
Pokud tě blog bude bavit, tak rozhodně pokračuj. Hrozně jsem si to tady oblíbila, takže doufám, že tě to bude bavit ještě hodně hodně dlouho :D

2 Lucka Lucka | Web | 4. července 2013 v 18:56 | Reagovat

Jé, tak to gratuluji ke krásnému vysvědčení, já letos ukončila třeťák na střední, takže se mi na výzu objevila i nějaká ta trojka (matika a právo hold nikdy nebudou má silná stránka) :D

Když vidím, s jakou láskou to tady celé vedeš, tak si tak říkám, že u tebe přece nemůže nastat ta chvíle, kdy to tu skončíš. Víš, jak by se nám všem po tobě stýskalo?
A upřímně řečeno si myslím, že začátek nového období ještě nemusí znamenat končení s blogem ;)

Jo, kolem August: Osage County je teď solidní ticho, na nějakou novinku čekám jak na smilování :D

A můžu se jen zeptat, na jakou školu se teď chystáš? :)
Jinak si tedy hlavně pořádně užívej prázdniny :)

3 Lucka Lucka | Web | 4. července 2013 v 20:29 | Reagovat

Tak to zní jako celkem zajímavý obor :) Určitě to bude fajn :)

Nene, já studuju hotelovku, ale takoé předměty jako právo, marketing, podnikání a tak tam máme kvůli tomu, že teoreticky po maturitě jsme rovnou připraveni jít někam třeba do hotelů dělat střední management. Ale abych pravdu řekla, tak se hotelnictví stejně v budoucnu neplánuju věnovat :D Teda pokud při mně bude stát štěstí a dám příští rok přijímačky alespoň na jeden z oborů, co bych chtěla na VŠ studovat :D

4 Ronnie Ronnie | Web | 4. července 2013 v 22:21 | Reagovat

Gratuluji ke krásnému vysvědčení. Myslím, že můžu za všechny říct, že se děsíme chvíle, kdy se zde objeví "pozastavuji". Ale budeme tě respektovat, ačkoli si budeme přát, aby ses co nejdříve vrátila :) Jinak ti přeji hodně štěstí v nové škole ;)

5 susan susan | Web | 5. července 2013 v 17:50 | Reagovat

No teda, ty jseš ale holka šikovná:) A ještě aby si to nezvládla a určitě v pohdoě zvládneš i navazující studium, úplně bez problémů, neboj:))
a vůbec si teď nedělej starosti s blogem, jsou prázdniny, takže kdo by tu sakra měl být:)) A ještě když je kolem Meryl pusto prázdno, což teda dost mrzí a i s Augustem, dočkám se sakra toho filmu vůbec:)) To jsem zvědavá, kdy se to dohrabe k nám:))
No teda, jasně, že se setkáme, teda o prázdninách budu mít vážně málo času, ale pro tebe si určitě nějaký den vyhradím, o tom žádná:))

6 Phoebe ✈ Phoebe ✈ | Web | 24. července 2013 v 2:03 | Reagovat

Tak to jsi měla krásný výzo. To moje? 2ka z výtvarky? :DDDD Bože :D nechápu... :D Snad nenastane ta doba, kdy budeš muset pozastavit. Budeš mi chybět. Přeji hodně štěstí a doufám, že to zvládneš :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama