I´m back...happy and fascinated

3. června 2013 v 21:05 | Ježurka |  Něco jako deníček...
Ahojky zlatíčka moje, tak strašně moc se mi po Vás stýskalo. Nekecám. :)

Vrátila jsem se. Zdravá, šťastná, fascinovaná, nerada se loučející s Londýnem.
Slibovala jsem Vám nějaké to vyprávění a fotky...dobrá, máte je mít. Doufám jen, že hned neusnete.

Takže cesta tam i zpátky byla hrozně náročná, jeli jsme asi 12hodin.
První den byl mrazivý, deštivý, ale přitom báječný. Nejdříve jsme si zajeli do Greenwiche a pak už jsme si to brouzdali po Temží směrem k Parlamentu.
Pak jsme se vydali na Trafalgar, tam byl rozchod. Takže jsme si zašli do National Gallery (Což pro mě bylo asi největším zklamáním) a na Picadilly Circus...je ještě jsem zapomněla, že jsme viděli
Cutty Sark, nejrychlejší plachetnici své doby, a zašli jsme si do Námořnického muzea. Nejnádhernější muzeum ever.Druhý den jsme měli volný den. Takže jsme si napsali 6 míst: Oxford Street, West Ham, British Museum, Soho, Camden Park a Wembley Park. Nestihli jsme akorát to Wembley, jelikož jsme si zašli i do obchůdků se starými CDčkami a deskami a do pár levných obchodů s oblečením. Tady pár foteček.
Jinak jsem pořád fotila bilbordy na divadlech. Všude bylo něco o Les Miserables a Mamma Mia!. Takže asi tak 50 fotek jsou jenom tyhle bilbordy. Jo a taky všude na kinech bylo o Star Treku: Do temnoty. Což je dalších 20 fotek. :D

První je z West Hamu, základny bráchových milovaných kladivářů. Druhá pak z metra. Zleva. Mé boty, pak bráchovy. :D


Třetí den (počítám to ode dne, kdy jsme přijeli do Lodýna)...tak na ten jsem se těšila ze všeho nejvíce. Měli jsme jet na zámek Windsor a pak jsme vyrazili (tedy tím myslím já a brácha, většina pak šla do Madam Tussand´s) do Muzea Sherlocka Holmese. Windsor byl nádherný, paní průvodkyně říkala, že je to taková chatička královny Alžběty II.. Taková chatička...10x10km. :) No a Sherlock...nádhera. Byla jsem fakt naprosto nadšená.

I´m Sherlocked. Problem, bitch?! :D


Poslední den v Londýně...bééé.
Dobrá, dost pláče. Byla to nádhera. Nejdříve jsme ráno jeli na Lodýnské oko (kam jsme s bráchou nešli, jelikož už jsme na to jaksi neměli peníze :D) a pak ke katedrále svatého Pavla. Byly jsme až úplně nahoře. A v ten den zvony odbíjeli 4 hodiny. Je to kvůli oslavám 60 let královny Alžběty II. na trůně. Jo a dokonce jsme viděli i pravou anglickou svatbu Amandy & Tima. Ať jim to vydrží.Pak jsme jeli na Tower of London. No musím říct, že jsme stihli akorát White Tower a pak Crown Jewels. No musím říct, že korunovační klenoty byly skvostné. Ty bláho, vzít si tohle na hlavu, tak asi omdlím. :)
A pak už vrchol celého výletu. Tower Bridge...tohle nepotřebuje slov.A pak se už jelo domů.
6 dní. Jedny z nejkrásnějších dní v mém životě. Nikdy na ně nezapomenu. A to nejen kvůli tomu, že jsme jeli do té Anglie, do toho Londýna, ale i kvůli tomu, že jsem tohle všechno mohla prožít po boku svého staršího, ztřeštěného brášky.
Thanks England, Thanks London, Thanks my parents, Thanks my crazy brother.
Goodbye my love. See you soon.


PS: Péťo, Ronnie a všichni Sherloci...na BBC jsem viděla asi 5 minut ze Sherlocka. No byla jsem z toho úplně vedle...maj Gad totálně Sherlocked. :D
PSS: Ta jedna holčina, co s námi taky jela, vypadala jak Grace Gummer. Pořád jsem na ní koukala. Doufám, že si o mě nemyslela nic špatného. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Celinka1 Celinka1 | Web | 4. června 2013 v 13:57 | Reagovat

Tak to byl určitě nádherný výlet ! :) Jsem ráda, že sis to užila :-) Nádherné fotografie ! :-)

2 A. A. | 4. června 2013 v 16:59 | Reagovat

jsem ráda, že sis to užila :) podle fotek to vypadá nádherně :) hned bych jela!

3 Sabina Sabina | 4. června 2013 v 19:32 | Reagovat

Byl to určitě nádherný výlet!:)Nádherné fotografie:)

4 Petra Petra | Web | 4. června 2013 v 22:03 | Reagovat

Ááá ty jsi byla v muzeu Sherlocka Holmese! Závist! Ne dělám si srandu, je vidět, že sis to opravdu užila. Já tam chci jet znova! A nebo tam rovnou bydlet. Jo, to jsem někde na Twitteru četla, že Sherlocka na BBC opakovali. Taky bych se aspoň na kousíček podívala :)

Ano máš pravdu, nezapírám, že mám někdy chuť vyhodit noteboook z okna :D

5 susan susan | Web | 7. června 2013 v 9:57 | Reagovat

To jsem nesmírně ráda, že tě Londýn tak nadchl, ale koho taky ne:)
Měli jste teda dost plný program a muselo to být hodně náročné, ale zase jste viděli vážně snad všechno:)
No vidíš to já jsem byla v Lodýěn tolikrát a nikdy jsem nešla do muzea Sherlocka, musím v září napravit:)

6 Grace Grace | E-mail | Web | 14. srpna 2013 v 19:56 | Reagovat

Krásné fotky a pěkný článek. Londýn miluju, byla jsem tam 2x ale ani jednou ne v muzeu Sherlocka... tehdy jsem ani pořádně nevěděla, kdo to je :-) Příště už takovou chybu neudělám! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama