Hele, kdo je ta Meryl Streep?...

27. listopadu 2012 v 21:10 | Ježurka |  Něco jako deníček...
Depku už nemám. No ikdyž...ne nemám, Na pár dní jsem se uzavřela do sebe a přemýšlela. O životě s Meryl a o životě bez Meryl. Vše jsem si přehodnotila, vyřešila. Dospěla jsem k tomu, že Meryl mi možná zničí život, ale já se jí nedokážu už zbavit. Nedokážu to prostě. DÍKYBOHU. :D


No a když jsem se vrátila do reality, dostala jsem další ránu...
Nesnáším svoje kamarády. Nesnáším svoje učitele. Nesnáším své sousedy. Nesnáším svého psa. Nesnáším člověka který jde po ulici proti mně. Nesnáším ty, kteří mi řeknou "PROSÍM TĚ, MŮŽEŠ MI ŘÍCT, KDO JE TA MERYL STREEP?" Já vím, oni za to nemůžou. Ale nedokážu pochopit, že když začnu mluvit o úplné...nule...tak ihned ví, kdo to je. Nebudu uvádět, kdo se za tou nulou ukrývá, protože by to třeba některé mohlo naštvat. Ale víte, když se jich zeptáte, co tedy dokázali, tak řeknou že neví, ale že už o něm slyšeli.
OK, aspoň vysvětlení té mé nuly. Nula-člověk, který se prosadil jen kvůli tomu, že je opravdu "Cool" a "sexy" a přitom téměř nic neumí. Který je slavný, paparazzi ho pronásledují na každém kroku. Příklad? Justin Bieber, Robert Pattison, Selena Gomez. Klidně mě za to ukřižujte.,.
Sorry, odbočila jsem. Prostě tenhle článek měl vzniknout už dřív, protože jsem na takové lidi narazila už mnohokrát v minulosti. Ale nějak jsem si to neuvědomovala, nebo prostě jen tak přešla. Jenže já na ně narážím čím dál víc. A vždycky mám na ně takovou zlost. Dusím to v sobě a tvářím se normálně, ve mně se však všechno bortí. Nehorázně mi to vadí. Je to, jako kdybych byla nějaká její ochránkyně, která chce, aby se o ní mluvilo nádherně. Já vím, zní to jak klišé. Jenže já mám opravdu někdy takovou zlost, že bych tomu dotyčnému do uší zařvala ´Ty pitomče, jak to, že neznáš Meryl?! Vždyť je to ta nejkrásnější osůbka na světě. Dokázala toho mnohem víc než ty tvoje nuly, který se jí nevyrovnají ani po palce na nohou!´Nikdy to však nahlas nevyslovím. Přitom bych jim to tak hrozně chtěla říct...
...řeknu...řeknu jim to, ať mě to stojí cokkoliv...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Phoebe Phoebe | Web | 27. listopadu 2012 v 21:26 | Reagovat

Nic si z toho nedělej. Když se mě někdo zeptá kdo je Jennifer Aniston, taky bych nejraději někoho asi praštila :D A hlavně já prostě "celebrity" typu Bieber, Gomez, Lady GAGA, Cyrus atd. prostě ignoruji, nebo bych se z toho asi zbláznila :D

2 Celinka1 Celinka1 | E-mail | Web | 28. listopadu 2012 v 14:17 | Reagovat

I když je Justin Bieber bratranec Celine (z 10 kolene a s posunem o 3 generace), i přesto ho nemám ráda. Přesně jak říkáš, takový lidé se proslaví díky tomu, že jsou ''cool'' a ''sexy''. Justin zpívá jak holka, i když ten svůj zpěv možná vylepšil. Nelíbí se mi tenhle styl hudbu, nechápu jak to někdo může poslouchat (omlouvám se) .... Nebo taková Rihanna - no coment - to samí jako Justin....Ano, je pravda, že třeba o Celine říkají, že je ''sexy'' nebo tak .... ano, ona je krásná, ale lidi osloví hlavně svým hlasem a lásce k ostatním. Tak jako Meryl, její herecké výkony jsou neuvěřitelný a pochybuju, že někdo bude lepší než ona - jako herec či herečka....Tím, že jsem se na Celine hodně upla a hlavně teď když to mám těžké (ale o tom nechci mluvit, prosím), také jsem se přestávala scházet s kamarády mimo školu, nesnáším, když kolem mě někdo projde, nesnáším, když se mě někdo zeptá: A Celine Dion, to je tak jak zpívala písničku pro Titanic ?'' ... Neodpovídám...Někdo se mě třeba zeptá na něco z jejího života, na to ráda odpovím, ale takové blbosti, jako kdo to je a co dělá tak geniálního, že jí doslova miluju - to mě zabijí a začínám se tomu smát. :-D ... Hlavně se drž a nezhrouti se. Prostě jsme takový jaký jsme a to už nikdo nezmění :-)

3 Rézi Rézi | Web | 28. listopadu 2012 v 18:26 | Reagovat

Upřímně si myslím, že je to problém spíše mladší generace než jsem já. Myslím, že by se mi asi teď už nestalo, že by nikdo nevěděl, kdo je Meryl Sreep, protože ty co to dříve nevěděli, jsem už "dozvědělala" :-) I když je pravda, že se teď poslední dobou "věnuji" spíše českému filmu a tam někteří moji známí mají drobné mezery, ale když to tak vezmu, tak já jsem třeba před pár lety také nějakou osobnost neznala...

4 Wendy Wendy | Web | 30. listopadu 2012 v 16:32 | Reagovat

Já si žiju takový ,,dvojí'' život :D Mí kamarádi o tom neví, že jsem blázen do Meryl, protože by jsi mysleli, že patřím do ústavu :'( Ví o tom jen moje rodina. Díky Meryl jsem poznala moc fajn Streepers ze všech koutů světa.Kamarádi taky zbožňujou např.Rytmuse, One Direction, Biebera apod.. ale své male tajemství jim neřeknu :-) a jsem ráda, že o tom neví. Rodina to přijala v pohodě a říkají mi, že Meryl je opravdu jedna ze slavných, která nemá trapasy a něčeho dokázala.Rozhodně tě chápu, jak se cítíš.Já bych ty lidi upřímně vyfackovala!Já si živju ve svém světě Meryl a oni ve svém životě ,,cool'', takže se tím netrap :))

5 susan susan | E-mail | Web | 1. prosince 2012 v 12:56 | Reagovat

No naprosto tě chápu, já ten obdiv pro současné celebrity moc nechápu, natočí jeden pitomý film ,který se stane trhákem a hned jsou nejslavnější na světě, za dva roky o nich nebudou ani vědět!
Naopak Meryl, ta je tu už léta, je stále paní herečka, a ti vzdělanější a rozumnější ví, jak je úžasná a že to ona, je pravá hvězda!!!
A jenom se chci zeptat, proč nenávidíš svého psa:))

6 Merylka Merylka | E-mail | Web | 2. prosince 2012 v 11:13 | Reagovat

Pamatuji si na to samé období co máš teď ty. Všechny jsem nesnášela, noci jsem probrečela. Nerada jsem dokonce chodila i do školy. Když jsem se do Meryl zamilovala, tak jsem o ní chtěla pořád mluvit. Přišlo mi to úžasné, že mám ráda takovou velkou herečku, ale spolužáci mě hned dali k ledu. Měli narážky jak na ní, tak na mě. Měla jsem její fotku v mé peněžence a když se spolužák zeptal jestli je to moje máma, tak jsem pyšně odpověděla, že ne, že je to můj idol, ale že bych jí za mámu brala. Samozřejmě pak začali posměšky a mě pak došlo, že asi není dobré se takhle s Meryl ventilovat ven. Tak jsem se uzavřela do sebe a řekla jsem si, že o ní nepromluvím, jen když se mě na ní někdo zeptá. Teď jsem na střední škole, ve třídě Meryl respektují, říkají, jak je báječná herečka a znají s ní pár filmů, někdy se mě na ní zeptají, ale na intru mi to připadá jak na základce. Mám třo spolubydlící a dvě z nich mají na Meryl narážky a to o ní nemluvím, jen se třeba dívám na její filmy a hned začnou něco kecat. Naučila jsem se to ignorovat i když každá narážka na ní, je jako bodnutí do mého srdce a vždy se mi chce brečet, ale ustojím to. A ty se to musíš naučit taky. =)

7 Hagumi-chan Uchiha Hagumi-chan Uchiha | Web | 3. prosince 2012 v 21:22 | Reagovat

Hehe... takové lidi... budeš je potkávat všude, věř jen tomu, že co miluješ tak to je úžasné, je jedno co si myslí ostatní, hlavní je to, že ty jí miluješ!
Mě můžeš věřit... hodně lidí odsuzuje mangu, anime, Japonsko, K-pop.... jenom proto, že je to z Asie.... =="... Nikdy jsem svůj názor kvůli takovým lidem nezměnila a ty ho taky nezměníš, protože jak si sama psala, Meryl je úžasná osoba!
So I hope you'll love her forever! ^^

8 TerkaStreep TerkaStreep | E-mail | 25. ledna 2014 v 22:51 | Reagovat

Souhlasím s názory vás všech. Meryl jsem si oblíbila až ve filmu Ďábel nosí Pradu, před tím jsem ji nijak moc neznala. A teď mě mrzí, že jsem na ní nenarazila už dřív. Od prvního shlédnutí Ďábel nosí Pradu mi bylo jasné, že to není jen obyčejná herečka- že je prostě "NĚKDO". Od té doby jsem si o ní zjišťovala různé info a novinky. Vloni (v 9.třídě) jsem psala Absolventkou práci na téma: Meryl Streep Život na plátně. Díky té práci se mi přiblížila krása a složitost jejího života. Ikdyž se s ní asi nikdy osobně nesetkám, v mém srdci bude navždy! Love U 4ever, Meryl!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama